
Ebben a rovatban a Tipplap szerkesztői és az olvasók írhatják le és mutathatják meg taktikáikat, ötleteiket, bárki beszállhat új ötlettel, elemzéssel, bármivel. Tulajdonképpen ez a rovat mindig az aktuális napi események, történések kibeszélésével, ötleteléssel foglalkozik. Várjuk a hozzászólásokat, hogy aztán a kiváló gondolatok úgy törjenek az égig, mint egy rakéta!
Hozzászólás írásához lépj be vagy regisztrálj!
00925 V Sacramento - Philadelphia: Philadelphia -4,5 (Hendikep 4,5) 1,55
00883 V Houston - Cleveland: Több, mint 227,5 (Pontszám 227,5) 1,75
Az eszméletlen rosszul játszó ám de az utolsó meccsén az Oklahoma city sztárjait leverő Sacramento Kings fogadja a keleti ötödik helyezett Philadelphia csapatát. A vendégek újoncai egyre jobban összeszoknak. Hatalmas potencia van bennük, sokkal nagyobb mint hazaiak veteránjaiban. Szerintem a vendégek újon és jövendőbeli sztárjai Ben Simons vezérletéve, simán verni fogják a Sacramento.
A Houston fogadja a 12. helyen álló tavaly előtti bajnok csapatot, a Clevelandet. Nagy rangadóra készülhetünk mert úgy gondolom hogy a vendégek esetében is ott van lehetőség, hogy nyerjenek és szerintem a Houston ellen ezt meg is fogják mutatni. Sok pontra számítok mivel egyik csapat sem a védekezéséről híres viszont mindkét csapat bele fog adni apait anyait a támadásba. A meccs kimenetele a két nagyon pont erős csapat kapitányon James Hardenen és LeBron Jamesen fog múlni.
23. nap
31203 1 Dinamo Bukarest - Skjern V 1.35
32526 1 Skócia - Hollandia H 1.85
Mindkét csapat szerez gólt - Igen
32372 1 Észak-Írország - Svájc H 2.3
Mindkét csapat szerez gólt - Igen
Tét:3000
Várható:17235
Egyenleg:-1990
Ez egész jónak tűnik
FH 11.10 01:00
00914 V Houston - Cleveland Több, mint 111,5 (Vendégcsapat - Pontszám 111,5) 1,75
FH 11.10 02:00
Kedves Attila79! Gratulálok a tegnapi tippjeidhez! Tegnapelőtt nem jöttek a jóslataid, de ma és két napja igen! Várlak ma is sok szeretettel!