meccsek, eredmények
Labdarúgás – Brazil 2. | |||||
---|---|---|---|---|---|
2024-07-03 01:00 | 1 - 1 | 2,75 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Copa America, D csoport | |||||
2024-07-03 03:00 | 2 - 1 | 3,60 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-07-03 03:00 | 1 - 1 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – NPL, Northern New South Wales | |||||
2024-07-03 10:00 | 1 - 0 | 3,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-07-03 12:00 | 1 - 4 | 1,16 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-07-03 12:00 | 2 - 1 | 1,90 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Japán bajnokság | |||||
2024-07-03 12:00 | 0 - 1 | 6,25 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – NPL, New South Wales | |||||
2024-07-03 12:00 | - | - | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Egyiptomi bajnokság | |||||
2024-07-03 15:00 | 1 - 0 | 1,53 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-07-03 18:00 | 1 - 0 | 2,03 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-07-03 18:00 | 1 - 1 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – COSAFA-kupa, C csoport | |||||
2024-07-03 15:00 | 3 - 1 | 1,31 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-07-03 15:00 | 1 - 3 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Észt bajnokság | |||||
2024-07-03 17:00 | 4 - 2 | 1,61 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-07-03 19:00 | 2 - 2 | 3,40 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Lett bajnokság | |||||
2024-07-03 17:00 | 1 - 2 | 2,22 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Finn Kupa | |||||
2024-07-03 17:00 | 3 - 2 | 0,00 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-07-03 17:30 | 0 - 2 | 1,35 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-07-03 17:30 | 1 - 2 | 1,26 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-07-03 18:00 | 2 - 0 | 1,45 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Felkészülési mérkőzés | |||||
2024-07-03 17:30 | 5 - 1 | 1,29 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Finn 3. | |||||
2024-07-03 18:00 | 2 - 2 | 5,75 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-07-03 18:00 | 2 - 2 | 4,90 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Grúz Szuper Kupa | |||||
2024-07-03 18:00 | 3 - 2 | 2,21 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-07-03 19:00 | 1 - 2 | 2,23 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Svéd 3., Déli csoport | |||||
2024-07-03 19:00 | 1 - 1 | 3,75 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Norvég bajnokság | |||||
2024-07-03 19:00 | 1 - 2 | 3,20 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Norvég bajnokság, női | |||||
2024-07-03 19:00 | 0 - 2 | 3,10 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Feröer-szigeteki bajnokság | |||||
2024-07-03 19:30 | 1 - 1 | 3,30 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Venezuelai Kupa, I csoport | |||||
2024-07-03 21:00 | 6 - 1 | 1,23 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Izlandi 3. | |||||
2024-07-03 21:15 | 5 - 4 | 1,60 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-07-03 21:15 | 3 - 5 | 2,55 | Szólj hozzá ›› | ||
2024-07-03 21:15 | 1 - 2 | 1,58 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Izlandi Kupa | |||||
2024-07-03 21:30 | 1 - 1 | 4,50 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Venezuelai Kupa, F csoport | |||||
2024-07-03 21:30 | 5 - 1 | 1,47 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Venezuelai Kupa, C csoport | |||||
2024-07-03 21:30 | 3 - 0 | 1,58 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Venezuelai Kupa, H csoport | |||||
2024-07-03 21:30 | 2 - 3 | 1,76 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Venezuelai Kupa, G csoport | |||||
2024-07-03 21:30 | 3 - 0 | 2,34 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Venezuelai Kupa, D csoport | |||||
2024-07-03 21:30 | 3 - 2 | 2,14 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Venezuelai Kupa, E csoport | |||||
2024-07-03 21:30 | 1 - 2 | 1,74 | Szólj hozzá ›› | ||
Labdarúgás – Venezuelai Kupa, A csoport | |||||
2024-07-03 21:30 | 2 - 0 | 1,75 | Szólj hozzá ›› |
Labdarúgás – Brazil 2. | ||||
---|---|---|---|---|
Novorizontino - Mirassol SP 2024-07-03 01:00 |
1 - 1 | 2,75 | 0 komment | |
Labdarúgás – Copa America, D csoport | ||||
Costa Rica - Paraguay 2024-07-03 03:00 |
2 - 1 | 3,60 | 0 komment | |
Brazília - Kolumbia 2024-07-03 03:00 |
1 - 1 | 3,10 | 0 komment | |
Labdarúgás – NPL, Northern New South Wales | ||||
Edgeworth FC - Broadmeadow Magic 2024-07-03 10:00 |
1 - 0 | 3,00 | 0 komment | |
Lake Macquarie - Newcastle Olympic 2024-07-03 12:00 |
1 - 4 | 1,16 | 0 komment | |
New Lambton - Adamstown Rosebud 2024-07-03 12:00 |
2 - 1 | 1,90 | 0 komment | |
Labdarúgás – Japán bajnokság | ||||
Yokohama FM - Sagan Tosu 2024-07-03 12:00 |
0 - 1 | 6,25 | 0 komment | |
Labdarúgás – NPL, New South Wales | ||||
Central Coast Mariners 2 - APIA Leichhardt 2024-07-03 12:00 |
- | - | 0 komment | |
Labdarúgás – Egyiptomi bajnokság | ||||
Future FC - Baladiyyat Al-Mehalla 2024-07-03 15:00 |
1 - 0 | 1,53 | 0 komment | |
Ceramica Cleopatra - Ismaily 2024-07-03 18:00 |
1 - 0 | 2,03 | 0 komment | |
Pharco FC - El Zamalek 2024-07-03 18:00 |
1 - 1 | 0,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – COSAFA-kupa, C csoport | ||||
Namíbia - Seychelle-szigetek 2024-07-03 15:00 |
3 - 1 | 1,31 | 0 komment | |
Lesotho - Angola 2024-07-03 15:00 |
1 - 3 | 0,00 | 0 komment | |
Labdarúgás – Észt bajnokság | ||||
Nomme Kalju - Parnu Vaprus 2024-07-03 17:00 |
4 - 2 | 1,61 | 0 komment | |
Kalev Tallinn - Kuressaare 2024-07-03 19:00 |
2 - 2 | 3,40 | 0 komment | |
Labdarúgás – Lett bajnokság | ||||
Tukums - BFC Daugavpils 2024-07-03 17:00 |
1 - 2 | 2,22 | 0 komment | |
Labdarúgás – Finn Kupa | ||||
Inter Turku - Turku PS 2024-07-03 17:00 |
3 - 2 | 0,00 | 0 komment | |
Ekenas IF - Kuopio PS 2024-07-03 17:30 |
0 - 2 | 1,35 | 0 komment | |
KPV Kokkola - Haka 2024-07-03 17:30 |
1 - 2 | 1,26 | 0 komment | |
Seinäjoen JK - Oulu 2024-07-03 18:00 |
2 - 0 | 1,45 | 0 komment | |
Labdarúgás – Felkészülési mérkőzés | ||||
Lugano - Bellinzona 2024-07-03 17:30 |
5 - 1 | 1,29 | 0 komment | |
Labdarúgás – Finn 3. | ||||
FC Vaajakoski - Klubi 04 2024-07-03 18:00 |
2 - 2 | 5,75 | 0 komment | |
OLS Oulu - VIFK 2024-07-03 18:00 |
2 - 2 | 4,90 | 0 komment | |
Labdarúgás – Grúz Szuper Kupa | ||||
Dinamo Batumi - Iberia 1999 2024-07-03 18:00 |
3 - 2 | 2,21 | 0 komment | |
Dinamo Tbiliszi - Torpedo Kutaisi 2024-07-03 19:00 |
1 - 2 | 2,23 | 0 komment | |
Labdarúgás – Svéd 3., Déli csoport | ||||
Eskilsminne - BK Olympic 2024-07-03 19:00 |
1 - 1 | 3,75 | 0 komment | |
Labdarúgás – Norvég bajnokság | ||||
Sandefjord - Tromsö 2024-07-03 19:00 |
1 - 2 | 3,20 | 0 komment | |
Labdarúgás – Norvég bajnokság, női | ||||
Brann Bergen - Valerenga 2024-07-03 19:00 |
0 - 2 | 3,10 | 0 komment | |
Labdarúgás – Feröer-szigeteki bajnokság | ||||
Skala IF - B68 Toftir 2024-07-03 19:30 |
1 - 1 | 3,30 | 0 komment | |
Labdarúgás – Venezuelai Kupa, I csoport | ||||
Monagas Maturin - Dynamo Puerto 2024-07-03 21:00 |
6 - 1 | 1,23 | 0 komment | |
Labdarúgás – Izlandi 3. | ||||
KFG Gardabaer - Reynir Sandgerdi 2024-07-03 21:15 |
5 - 4 | 1,60 | 0 komment | |
Haukar - Throttur Vogar 2024-07-03 21:15 |
3 - 5 | 2,55 | 0 komment | |
Aegir - Selfoss 2024-07-03 21:15 |
1 - 2 | 1,58 | 0 komment | |
Labdarúgás – Izlandi Kupa | ||||
Vikingur Reykjavik - Stjarnan 2024-07-03 21:30 |
1 - 1 | 4,50 | 0 komment | |
Labdarúgás – Venezuelai Kupa, F csoport | ||||
Dep. Tachira - Real Frontera 2024-07-03 21:30 |
5 - 1 | 1,47 | 0 komment | |
Labdarúgás – Venezuelai Kupa, C csoport | ||||
Angostura - Fundacion AIFI 2024-07-03 21:30 |
3 - 0 | 1,58 | 0 komment | |
Labdarúgás – Venezuelai Kupa, H csoport | ||||
Academia Rey - Portuguesa Acarigua 2024-07-03 21:30 |
2 - 3 | 1,76 | 0 komment | |
Labdarúgás – Venezuelai Kupa, G csoport | ||||
CS Maritimo de La Guaira - Dep. La Guaira 2024-07-03 21:30 |
3 - 0 | 2,34 | 0 komment | |
Labdarúgás – Venezuelai Kupa, D csoport | ||||
Estudiantes de Merida - Inter de Barinas 2024-07-03 21:30 |
3 - 2 | 2,14 | 0 komment | |
Labdarúgás – Venezuelai Kupa, E csoport | ||||
Deportivo Nueva Esparta - UCV FC 2024-07-03 21:30 |
1 - 2 | 1,74 | 0 komment | |
Labdarúgás – Venezuelai Kupa, A csoport | ||||
Metropolitanos Caracas - Deportivo Miranda 2024-07-03 21:30 |
2 - 0 | 1,75 | 0 komment |