Villámtipp: Spanyolország – Andorra

A villámtipp rovatban egy-egy ötlet kibontása olvasható, olyan érvek, olyan tények, amelyek megerősítik az adott eseményre kiajánlott tippet! Egy érv, egy tipp! Fotó: Pixabay.com

LABDARÚGÁS, BARÁTSÁGOS MÉRKŐZÉS | 2024.06.05.    21.30.
SPANYOLORSZÁG – ANDORRA

Spanyolországra ma egy könnyed mérkőzés vár, ahol begyakorolhatják a gólszerzési formációikat. A spanyolok utolsó nyolc meccsükből hatot megnyertek, csak az utolsó két barátságos találkozón nem sikerült győzniük. Kolumbiától nagy meglepetésre 1-0-ra kikaptak, majd a brazilokkal játszottak 3-3-as döntetlent. Ma nem kérdéses a hazaiak győzelme. Andorra utolsó 10 meccséből nyolcszor kikapott, és két döntetlent ért el. Azt gondolom, hogy az első félidőben már lesz legalább két gól. Egész jó szorzót adnak rá.