2019.05. 11.

OTP Bank Liga: Vajon mi motiválja még a MOL-t?

A hazai élvonal egyik legpatinásabb alakulata próbálkozik meg elkerülni a kiesést. A nagymúltú MTK számára még két nagyon nehéz meccs van hátra, az összes kiesőjelölt közül, talán nekik a legnehezebb a sorsolásuk. Ma Székesfehérvárra utaznak, hogy a tavalyi bajnok ellen meccseljenek. A biztos tippnek a gólváltást ajánlom, de én megpróbálok valami nagyot...

LABDARÚGÁS, NB I
2019.05.11. 17:00
VIDI - MTK

• Amióta a MOL Vidi számára eldőlt, hogy ezüstérmesek lesznek már egyáltalán nem nyújtják korábban bemutatott egészpályás letámadáson alapuló, lendületes játékukat, sokkal inkább morálisan megkérdőjelezhető átigazolásokat hajtanak végre a hazai piacon. Ami pedig az eredményességüket illeti, a Groupama Arénában 4-1-es demoralizáló vereséget szenvedtek, ezzel el is ment a bajnoki hajó, utána döntetlen a Puskás Akadémiával, majd vereség Diósgyőrben. Nincs motiváció, nem tudnak felpörögni a játékosok eléggé, nagyjából ezt a tendenciát várom ma is.
  • Az ellenfél az az MTK, akik viszont a kiesés szélére sodródtak azóta, hogy Lucsánszky Tamás átvette a kormányt. Nem gondolom, hogy ez az edzőváltás úgy vált be, ahogyan azt a vezetősége szerette volna. Pedig a keret sokkal többre hivatott, mint ez a szánalmas vergődés, amit az utóbbi hetekben bemutattak. Nem akarom részletezni, aki követi a magyar focit, az tudja. Aki pedig nem szereti, az el sem olvassa ezeket az írásaimat.

Aki a biztosabbra megy annak, a mindkét csapat szerez gólt-opciót ajánlom 1,75-ért ez kifejezetten jó tipp! Én viszont egy meglepetés-eredményt hoztam, különleges csavarral! Azt gondolom, hogy a fehérváriak az első játékrészben rutinból megszerzik a vezetést, aztán belealszanak a meccsbe, a második félidőben pedig egy olyan felpaprikázott MTK fut ki a pályára, amely képes lesz megfordítani az eredményt. A félidőben HAZAI, vége VENDÉG opcióért 34,00-szeres szorzót adnak az irodák, van ahol többet is! Ezzel pedig igen jól lehet ám keresni! És ugye, ahogyan a fotón is látszik, képes az MTK gólokat rúgni Székesfehérváron!