2024.07. 18.

Eldőlt a továbbjutás?

A svédek 3-0-ás előnyből várhatják a mai visszavágót. A ciprusiaknak ma muszáj támadniuk. Fotó: pixabay.com

Pafosz - Elfsborg 2024. július 18., csütörtök, 18:00, Labdarúgás - EL-selejtező
KÉRJÜK, SEGÍTSD A MUNKÁNKAT ÉS A TIPPMEZŐRE VAGY ERRE A FELIRATRA KATTINTVA, REGISZTRÁLJ A MEGÚJULT TIPPMIXPRÓRA AHHOZ, HOGY JÁTSSZ! KÖSZÖNJÜK!

• Az első meccsen a svédek viszonylag gyorsan előnybe kerültek, a szünet után pedig megpecsételődött a Pafosz sorsa. A vendégek emberhátrányba kerültek, majd nyomban jött a második hazai találat. A hajrában tulajdonképpen letutizta a meccset a sárga-fekete együttes - a 3-0 már azért komoly előnyt jelent.
  • A hétvégén a Hacken vendége volt a borai legénység, és ezúttal is bizonyították, hogy a támadósorukra nem lehet panasz. A meccs 3-5-ös végeredménnyel zárult!
  • A Pafosz még vár a ciprusi bajnokság rajtjára, ám az majd csak több, mint egy hónap múlva kezdődik el.
  • A ciprusiaknak nagyon nincs más lehetőségük, mint támadniuk. A svédek pedig már bizonyították többször is, hogy a csatársorukra lehet számítani.