Alsóházi csata lesz ma este a dán másodosztályban. Van egy tippünk! Fotó: pixabay.com

Hilleröd - Roskilde 2024. augusztus 02., péntek, 19:00, Labdarúgás - Dán 2.
KÉRJÜK, SEGÍTSD A MUNKÁNKAT ÉS A TIPPMEZŐRE VAGY ERRE A FELIRATRA KATTINTVA, REGISZTRÁLJ A MEGÚJULT TIPPMIXPRÓRA AHHOZ, HOGY JÁTSSZ! KÖSZÖNJÜK!

• Eddig mindössze két forduló telt a dán másodosztályban, de az talán kijelenthető, hogy hőseink nem a védekezésükről lesznek híresek.
  • A Hilleröd tavaly a középmezőnyben végzett, érdekesség, hogy idegenben lényegesen jobban ment a társulatnak. Az idei kiírásban a Hobroval egy hazai 2-2-vel nyitottak, majd a Horsens vendégeként nagyon balszerencsé körülmények között kaptak ki 3-2-re: a 91. percben kiegynelítettek, de a házigazda a 95. bevitte a győztes találatot.
  • A Roskilde újonc, és eddig kissé megilletődötten teljesít a ligában. A Vendsyssel otthonában egy sima 3-0-ás vereséggel indítottak, majd érkezett hozzá a B93 Koppenhága: a vendégek gyorsan megszerezték a vezetést, erre még érkezett válasz, ám a szünet előtt eldőlt a három pont (1-2).
  • A 20/21-es kiírásban találkozott legutóbb a két társulat. Akkor, ebben a felállásban 2-3 lett a végeredmény. Ma is bízunk a gólváltásban!